SAMSUNG 24" COLOR DISPLAY UNIT (S24D400GAU)
favourite
info
#3841988
Time Remaining:
Calculating...
Opening Bid:
Next Bid:
Bids exclude auction fees
Description
No description
Condition Report
power on, displays well
Shipping
Collection Only: Stockport, Cheshire, SK6 2SD
Read more about collection
Watching:
0
Bid History:
Views:
14
Added:
Next Lot in Auction
jio
Similar Lots
Collection
favourite
XENTA 24" LED MONITOR BLACK
XENTA 24" LED MONITOR BLACK
Lot 1079
Calculating...
Collection
XENTA 24" LED MONITOR BLACK
XENTA 24" LED MONITOR BLACK
Lot 1080
SAMSUNG 27" ODYSSEY CURVED MONITOR – BLACK
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
ACER 24" LCD MONITOR – MODEL XV24Y