SONY BRAVIA 7 K75XR70PU 75 INCH QLED MINI LED 4K ULTRA HD HDR SMART TV
favourite
info
favourite
info
#3329219
Sold
Description
No description
Condition Report
Powers on. Vendor states TV bends in middle but still good screen. Includes remote, leads and stand
jio
Similar Lots
Collection
TOSHIBA 67" LCD COLOUR TV - UNBOXED
Lot 2030
Calculating...
Collection
AKAI AKTV604J 60" LED TV
AKAI AKTV604J 60" LED TV
Lot 1474
Calculating...
BOXED BESTIER 70 IN. GLOSSY WHITE TV STAND FITS TV'S UP TO 70 IN.
Postal
CINEMASTER PRO ULTRA HD PROJECTOR
Lot 246
PANASONIC TX-15LT2 15.2" DIAGONAL LCD TV
BOXED HARLEM TV UNIT - FITS UP TO 58 INCH TV (1 BOX)
Lot 331
BOXED GEORGI WIDE TV UNIT FOR TVS UP TO 55" - BLACK (1 BOX)
Lot 480
Postal
9" TFT LCD COLOUR TV WITH BUILT IN DVBT BOXED WITH MANUAL AND ACCESSORIES
BOXED LACETTI TV UNIT - FITS UP TO 70 INCH TV - CREAM/OAK (2 BOXES)
Lot 305
SOOMFON MINI PROJECTOR 1080P SUPPORT PORTABLE SMALL VIDEO MOVIE PROJECTOR - UNBOXED
SAMSUNG 27" ODYSSEY CURVED MONITOR – BLACK
PORTABLE 8.4" TFT LCD COLOUR TELEVISION SET BOXED WITH ACCESSORIES
SONY PLAYSTATION 5 DUALSENSE WIRELESS CONTROLLER – BOXED
NIKE RUNNING SHOES – GREY WITH PINK SWOOSH SIZE 8
Lot 40
BOXED HENN&HART RECTANGULAR TV STAND FOR TV'S UP TO 75" - ALDER WHITE FINISH (1 BOX)
SONY WH-CH720N WIRELESS NOISE-CANCELLING HEADPHONES – BLACK (BOXED)
BOXED TV CABINET 148 CM, FOR TVS UP TO 65 INCHES, 2 DOORS, 3 ADJUSTABLE SHELVES, BLACK
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
AMAZON FIRE HD 10 TABLET
SONY PLAYSTATION 5 DUALSENSE WIRELESS CONTROLLER – WHITE
BOXED ATLANTIC GLOSS TV UNIT WITH LED - FITS UP TO 60 INCH TV - WHITE (1 BOX)
Lot 415
LG ULTRAWIDE CURVED MONITOR 34-INCH -BOXED
SKY MAX HUB/SKY HUB 6 (MODEL SR213) DUAL-BAND WI-FI 6 WIRELESS ROUTER - BOXED
TREND T8 2200W ROUTER – 240V, BOXED
Lot 649
CLICKFREE ULTRA 128GB UNIVERSAL PHOTO & VIDEO BACKUP DEVICE W/ AI EDITING SUITE IN PURPLE
Lot 908
BOXED MORTAL 8K PLUS ANDROID TV STREAMING DEVICE
Lot 817
LG 35WN75CP-B ULTRAWIDE MONITOR
BOXED NIXON TV UNIT FOR TVS UP TO 55" (1 BOX)